Zdjęcia z drona hotelu, pensjonatu, ośrodków wypoczynkowych, uzdrowiska, aquaparku i okolicy wokół której położony jest obiekt mogą zwiększyć szansę na zainteresowanie klientów. Film promocyjny z drona obiektu turystycznego to dobra promocja na tle konkurencyjnych ośrodków.

Zdjęcia z lotu ptaka z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych mają również szerokie spektrum zastosowań w innych gałęziach reklamy. Ze zdjęć z powietrza korzystają również miasta, gminy, deweloperzy, którzy chcą uatrakcyjnić swoją ofertę o zdjęcia z nowej perspektywy. Coraz częściej wartym uwagi pomysłem są panoramy 360°, które pozwalają rozglądać się na wszystkie strony, jednocześnie twardo stąpając po ziemi. Filmowanie dronem może być realizowane nie tylko na zewnątrz obiektu, ale też wewnątrz pomieszczeń z wykorzystaniem dronów FPV oraz tradycyjnych kamer naziemnych. Daje to możliwość wizualizacji przestrzeni i przyczynia się do zwiększenia popytu na reklamowany obszar zainteresowania.

Zdjęcia dronem wykorzystywane są również przez branżę budowlaną, która chętnie wynajmuje usługi dronem na każdym etapie inwestycji – od zdjęć do wizualizacji terenu, przez najważniejsze etapy budowy aż po finalny wygląd obiektu.

termy maltanskie
Termy Maltańskie
Transport tramwaju Solaris
Transport tramwaju Solaris

Bazylika Gniezno
Bazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gnieźnie

 

 

 

punkt widokowy Duszniki
Punkt widokowy w Dusznikach
Voyager Group
Voyager Group