Nasza oferta zawiera szerokie spektrum usług filmowania dronem. W naszej flocie znajdują się maszyny o szerokim zastosowaniu oraz wymiarach - od dronów wielkości dłoni aż po maszyny wielkości euro palety. 

Oferujemy zdjęcia z drona wysokiej jakości wraz z dojazdem do klienta. Wykonujemy także montaż filmów promocyjnych i profesjonalną edycję zdjęć. Materiał w postaci gotowego filmu lub surowego materiału dostarczamy w wybranej jakości na dowolnym nośniku lub chmurze. Wiemy dobrze, że każde zlecenie jest inne, dlatego dostosowujemy cenę indywidualnie, zależnie do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta nie zamyka się tylko na usługi filmowania oraz zdjęć z lotu ptaka, specjalizujemy się także w transporcie dronowym, badaniach termowizyjnych czy nalotach fotogrametrycznych (tzw. ortofotomapy).

Doskonale wiemy, że poniższa oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości wykorzystania usług dronem, dlatego poniżej znajdują się przykładowe możliwości realizacji zleceń z wykorzystaniem dronów.